KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14499458
nr 1449 9458
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad Ceyhanos, akvarell, yttermått inklusive ram: 41x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:36:47
150 kr
300 kr